Collection: Our Products in a Whole

453 products
  • Ahi Tuna Steak - Wild Caught - Frozen - 6-8 oz
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Pie Spiral - Apollo- 30 oz
    Regular price
    $10.99
    Sale price
    $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Cosmic Crisp (per 3 apples)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Golden Delicious per 3 apples
    Regular price
    $3.79
    Sale price
    $3.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Granny Smith per 3
    Regular price
    $3.79
    Sale price
    $3.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Honey Crisp - Extra large per 3
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Pink Lady - Extra Large per 3
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Red Delicious per 3
    Regular price
    $3.79
    Sale price
    $3.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricot ( bag of 3)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Artichoke - Jumbo (per 3)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus (per Bunch)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus - Purple - per lb
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado Hass extra Large
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Arugula - Pre-washed
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Bella / Cremini Mushrooms
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Bok Choy
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Eggplant - per 3 - Product of Holland
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Mixed Salad Greens
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baked Giant Beans in Tomato Sauce - 10 oz
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baking Powder - JOTIS - 10 g packets
    Regular price
    from $2.50
    Sale price
    from $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baking Soda - 1 LB
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baklava - Handmade - Fresh - per box of 12 pieces
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Balsamic Vinegar - 5 liters
    Regular price
    $24.99
    Sale price
    $24.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Nectar - Amita - 1 Liter
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Peppers - Sliced - Jarred - 15.5 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas by the Bunch
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    $2.59
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Basil - fresh
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bay Leaves Whole - Mt. Taygetos - .88 oz jar
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Béchamel Mix - JOTIS - 5.7 oz box
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bee Pollen - Miss Molly's Honeydrippers - 4.5 oz
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef & Potato Pie - Frozen - 30 oz
    Regular price
    $15.99
    Sale price
    $15.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef - Ground - Grass Fed
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef - Ground - Kobe
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $9.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Burger Patties - Broad Street Brand
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets - Golden per 2lbs.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets per 2lbs.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Berry Boost Juice - Bolthouse Farms - 15.2 fl oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biscuit Sandwich - Orange Cream - per 230 gram package
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biscuit Sandwich - Strawberry Cream - per 230 gram package
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biscuit Sandwich - Vanilla Cream - per 230 gram package
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Garlic ( 4 oz. , 3 -4 cloves)
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Pepper - 1.5 oz
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    $4.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blended Oil - 6/1 gallon
    Regular price
    $57.95
    Sale price
    $57.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blood Oranges
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries (package) per pint
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli per bunch
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Rabe per Bunch
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $3.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussel Sprouts
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $3.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter - Epiros - Concentrated Goat and Sheep's Milk 500 g
    Regular price
    $10.99
    Sale price
    $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter - Kerry Gold - 8 oz (Salted)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter - Kerry Gold - 8 oz. (Unsalted)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter - Kerrygold - 8 oz (Soft)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butternut Squash each
    Regular price
    $3.59
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage - Green per head
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage - Red
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Califia Farms - Almond Milk - Original - 48 fl oz
    Regular price
    $4.49
    Sale price
    $4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capers - Krinos - Imported - 8 oz
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capers - Nestos Brand - 12.7 oz
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capers - Non Pareils - 12/32 oz
    Regular price
    $58.00
    Sale price
    $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out