Collection: Wholesale Items

If you are are in need of wholesale amounts of items, shop here!
177 products
  • Alfalfa Sprouts
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Golden Delicious
    Regular price
    from $1.39
    Sale price
    from $1.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Granny Smith
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Honey Crisp - Extra large
    Regular price
    from $1.69
    Sale price
    from $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Pink Lady - Extra Large
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Red Delicious
    Regular price
    from $0.99
    Sale price
    from $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Artichoke - Jumbo
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    $3.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado Hass extra Large
    Regular price
    from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Arugula - Pre-washed
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Bella / Cremini Mushrooms
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Bok Choy
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Eggplant
    Regular price
    from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Mixed Salad Greens
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Nectar - Amita - 1 Liter
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Basil - fresh
    Regular price
    from $3.49
    Sale price
    from $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans - Gigante - 55 lbs
    Regular price
    $195.00
    Sale price
    $195.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans - String Beans
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets - Golden
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biscuit Sandwich - Strawberry Cream - per 230 gram package
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biscuit Sandwich - Vanilla Cream - per 230 gram package
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries
    Regular price
    from $5.99
    Sale price
    from $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blended Oil - 6/1 gallon
    Regular price
    $57.95
    Sale price
    $57.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blood Oranges
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli
    Regular price
    from $2.49
    Sale price
    from $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Rabe
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussel Sprouts
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butternut Squash
    Regular price
    from $4.59
    Sale price
    from $4.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage - Green
    Regular price
    from $2.49
    Sale price
    from $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capers - Non Pareils - 12/32 oz
    Regular price
    $58.00
    Sale price
    $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cara Cara Orange LARGE
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots - Baby - Cut & Peeled - per bag
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    $2.59
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    $2.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery
    Regular price
    from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Juice - Amita - 1 Liter
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Tomatoes on the Vine - per package
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicory
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocofreta Minis - 210 grams
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocofreta Minis - Hazelnut - 210 grams
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Bar - Lacta Brand
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate covered wafers - Chocofreta
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cilantro
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    $1.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn - Cut - Frozen - 2.5 lb bag
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn - Fresh
    Regular price
    from $0.99
    Sale price
    from $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cosmic Crisp Apples (each)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry Beans - Per lb
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber - Hot House
    Regular price
    from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumbers - Persian
    Regular price
    from $3.49
    Sale price
    from $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cups - Plastic - Clear - 12 oz
    Regular price
    $64.00
    Sale price
    $64.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cups - Plastic - Clear - 16 oz
    Regular price
    $65.75
    Sale price
    $65.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cutie Oranges - per 3 lb bag
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dill
    Regular price
    from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dracoulinia - Cheetos
    Regular price
    $4.69
    Sale price
    $4.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dragon Fruit Red Pitaya
    Regular price
    from $8.99
    Sale price
    from $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Cranberries - per case
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Edamame - Shelled - Frozen - 2 lb bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant
    Regular price
    from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out