Collection: Pantry items

118 products
  • Sugar - Vanilla - per 8 gram bag
    Regular price
    $0.49
    Sale price
    $0.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Toilet Paper - per roll
    Regular price
    $0.69
    Sale price
    $0.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spaghetti - Imported - Elena (16 oz)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $1.39
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spaghetti - Whole Wheat - Imported - Elena (16 oz)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $1.39
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Penne Rigate - Vegetable - Imported - Elena (16 oz)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $1.79
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Penne Rigate - Imported - Elena (16 oz)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $1.59
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Penne Rigate - Sun Dried Tomato - Imported - Elena Brand - 16 oz
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $1.79
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Penne Rigate - Whole Wheat - Imported - Elena Brand - 16 oz
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $1.79
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rotini - Vegetable - Imported - Elena (16 oz)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $1.79
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tips for the Agouri Crew!
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Penne Rigate - 500 g bag
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fides - Melissa - 8.8 oz. (6 nests)
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fides Pasta - Misko - 8.8 oz (250 g)
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orzo - Melisa (16oz)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Split Green Peas - 2 lb Bag
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Paper Towels - per roll
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rusks - Whole Wheat & Rye - Elite Brand - 6.3 oz
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Nougat Bar - Cranberry & Almond - 60 gram bar
    Regular price
    $2.19
    Sale price
    $2.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tortillas Flour 8" - Mayan - 12oz./ 8 count
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sea Salt - Krinos - 750 grams
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches - Canned in syrup - 29.25 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Starch - JOTIS - 7.05 oz.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastitio #2 - Misko - 17.6oz (500 g)
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Puree - 13 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes - Crushed - 13 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Semolina - Fine - Melissa Brand - 500 grams
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Semolina - Coarse - Melissa Brand - 500 grams
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Peppers - Sliced - Jarred - 15.5 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Peppers - Sliced - Jarred - 15.5 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rusks - Wheat - Elite Brand - 8.8 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Nougat Bar - Hazelnuts & Caramel - 60 gram bar
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Pepper - 1.5 oz
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic - Granulated - 2 oz
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baking Powder - JOTIS - 10 g packets
    Regular price
    from $2.50
    Sale price
    from $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ChickPeas - Family Farmed - 14 oz
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice - Greek White - 14 oz.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Confectioners Sugar - Domino - 1 lb
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Light Brown Sugar - Domino - 1 lb
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cocoa Powder - Ion Brand - .25 oz.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Egg noodles- Chilopites - 17.6 oz (500g)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Petit Beurre Biscuits - Whole Wheat - Allatini Brand - per package
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Petit Beurre - Classic Sugar Free - Allatini Brand - per package
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Juice - 500 grams
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes - Diced in Juice - 13 oz
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant in Oil & Tomato Sauce - 10 oz
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Beans in Tomato Sauce - 10 oz
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baked Giant Beans in Tomato Sauce - 10 oz
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Giant Butter Beans in Oil & Vinegar Sauce - 10 oz
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biscuit Sandwich - Strawberry Cream - per 230 gram package
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biscuit Sandwich - Orange Cream - per 230 gram package
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes - Sundried - 11.6 oz
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Phyllo - Dough - Apollo - #4 - 16 oz
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Phyllo - Dough - Apollo - #7 - 16 oz
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Béchamel Mix - JOTIS - 5.7 oz box
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lentils - Family farmed - 14 oz.
    Regular price
    $3.55
    Sale price
    $3.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Digestive Biscuits - Sugar Free - Allatini Brand - per 250 gram package
    Regular price
    $3.59
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Digestive Biscuits - Classic - Allatini Brand - per 250 gram package
    Regular price
    $3.59
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Seeds - Salted - 5.3 oz bag
    Regular price
    $3.59
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fava Beans Dry - Family farmed - 14 oz
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capers - Krinos - Imported - 8 oz
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out