Collection: New Arrivals!

New items that have joined our eclectic product list!
115 products
  • Ribeye - Bone In USDA Prime - approximately 1.75 lbs (28 oz)
    Regular price
    $35.99
    Sale price
    $35.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Skewer Platter
    Regular price
    from $100.00
    Sale price
    from $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Veggie Cup Platter
    Regular price
    from $125.00
    Sale price
    from $125.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • French Beans 1lb
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Charcuterie Board
    Regular price
    from $80.00
    Sale price
    from $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers - Serrano per lb
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt - Fage - Blueberry
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt - Fage - Black Cherry
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt - Fage - Peach
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt - Fage - Strawberry
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt - Fage - Honey
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt - Fage - Plain
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt - Fage - Mixed Berry
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes - Diced in Juice - 13 oz
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Juice - 500 grams
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Nougat Bar - Hazelnuts & Caramel - 60 gram bar
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Nougat Bar - Cranberry & Almond - 60 gram bar
    Regular price
    $2.19
    Sale price
    $2.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Penne Rigate - 500 g bag
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Bites - Mini - 150 gram bag
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Super Bites - Mini - 150g bag
    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pork Chops - Bone In - per lb
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lamb Chops - Frenched Rack
    Regular price
    $39.99
    Sale price
    $39.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken - Whole
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Burger Patties - Broad Street Brand
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Breast - Boneless & Skinless - Organic
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Thighs - Boneless & Skinless
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Drumsticks
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Steak - NY Strip - 4 steaks per package - approximately 2.5 lbs. (40 oz.)
    Regular price
    $32.95
    Sale price
    $32.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ribeye - Boneless - Steak - Black Angus approximately 1.5lb (24oz)
    Regular price
    $31.99
    Sale price
    $31.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef - Ground - Kobe
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $9.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef - Ground - Grass Fed
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Sausage - Spinach & Feta
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Sausage - Italian
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Thighs - Bone In
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Taro Root - per lb
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Radicchio
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Radish - Daikon
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers - Poblano
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Swiss Chard - Red
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Leaf Lettuce
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potatoes - Purple
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeyglow pineapple
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Eggplant - Wholesale
    Regular price
    $39.00
    Sale price
    $39.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Giant Butter Beans - in Brine - 2000 g
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dolmadakia - Krinos Brand - 2 kg
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vinegar - Red Wine - 1 gallon
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pistachios - Sea Salt Roasted - 8 oz
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Leaf Lettuce - Wholesale
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey - Attiki - 2.2 lb tin
    Regular price
    $26.99
    Sale price
    $26.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rusks - Wheat - Elite Brand - 8.8 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rusks - Whole Wheat & Rye - Elite Brand - 6.3 oz
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Garlic ( 4 oz. , 3 -4 cloves)
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar - Vanilla - per 8 gram bag
    Regular price
    $0.49
    Sale price
    $0.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Peppers - Sliced - Jarred - 15.5 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Peppers - Sliced - Jarred - 15.5 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Snack Bars - per 50 gram bar
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Nougat Bar - per 60 gram bar
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Halva - Chocolate - 400 grams
    Regular price
    $9.49
    Sale price
    $9.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Halva - with Almonds - 400 grams
    Regular price
    $9.49
    Sale price
    $9.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Halva - with Pistachios - 400 grams
    Regular price
    $9.49
    Sale price
    $9.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out